Łukasz Lewandowski z polského Štětína je majitelem perfektně renonovaného vozu GAZ-69. K autu si pak kompletně renovoval přívěs UAZ-8109. Celý proces renovace je na následujících fotkách. Na detailech, jako jsou například pokovené šrouby, řetězy, matice kol, nebo na bandážích listových per, je vidět, že má Łukasz precizní přístup k renovaci, ale hlavně také neomezené možnosti nejen ve smyslu zázemí a používání technologií.


     

Že má Łukasz skutečně neomezené možnosti se potvrzuje tím, že díky dobové neshodě jeho přívěsu UAZ-8109 s jeho vozem GAZ-69 si pořídil další přívěs, tentokrát jeden z prvních GAZ-704 s hranatým kastlíkem, a na něm provedl snad ještě preciznější renovaci jak na UAZ-8109 včetně pokovení všech dílů kromě korby a nápravy. Łukasz pořizoval fotky ve všech krocích proměny starého, kutilem poznamenaného přívěsu na jeden z nejhezčích přívěsů GAZ-704, a tak si tu proměnu teď můžeme prohlédnout.
 

Aby toho nebylo málo, Łukasz provedl ještě jednu (pouze základní) renovaci přívěsu UAZ-8019 s nádstavbou, původem z polské armády. Tento přívěs si od něj nakonec koupil Petr Putík. První čtyři fotky tedy ukazují kompletní Łukaszovu flotilu, dalších 12 fotek ukazují odlišnosti jednotlivých přívěsů a zbytek už je z prodeje původního přívěsu, který našel nového majitele u západních sousedů.